Після розслідування, проведеного НАБУ та САП, з’явилися нові підозри щодо колишнього заступника керівника Офісу Президента України (2019–2024 рр.), який підозрюється у легалізації незаконно набутого капіталу та одержанні хабаря в особливо великому розмірі.

За даними слідства, протягом 2019–2021 рр. підозрюваний незаконно набув значну суму готівкових коштів, які він намагався легалізувати шляхом фінансування будівництва приватних будинків у рекреаційній зоні на Одещині.
Зокрема, для маскування незаконних дій він звернувся до бенефіціара приватного товариства, що володіє земельною ділянкою на узбережжі, й передав суму майже 6,5 млн грн, що мала бути використана для будівництва. Додатково, у 2022 році власник будівельної компанії звернувся з пропозицією надати хабар у вигляді робіт і послуг на суму 100 тис. дол. США з метою змінити результати тендеру через тиск на Антимонопольний комітет, після чого обвинувачений, використовуючи службове становище, виконав свою частину домовленості.
Ці дії, разом з іншими фактами, підтверджують наявність випадків незаконного збагачення на суму 15,7 млн грн. Підозрюваного наразі притягують до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконною легалізацією коштів та хабарництвом.
Джерело: Національне антикорупційне бюро
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
