29 квітня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення семи суддів у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Відставку подали:
- Сергій Драніков — суддя Біляївського районного суду Одеської області;
- Тамара Новікова — суддя Черкаського окружного адміністративного суду;
- Олена Рябчун — суддя Луганського апеляційного суду;
- Костянтин Клочко — суддя Полтавського окружного адміністративного суду;
- Віктор Князєв — суддя Ковпаківського районного суду міста Суми;
- Валентина Пушкарчук — суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області;
- Ольга Мінаєва — суддя Другого апеляційного адміністративного суду.
Всі звільнення здійснено за загальними обставинами — у зв’язку з поданням заяв про відставку.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
