Під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури ще двом особам — керівнику одного з районних комунальних підприємств столиці та підряднику — повідомлено про підозру у справі про корупційні зловживання у сфері закупівель.

Залежно від ролі кожного, їм інкриміновано одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 369 КК України).
За даними слідства, керівник комунального підприємства представляв інтереси одного з підрядників у комунікаціях із керівництвом КО «Київзеленбуд» та забезпечував перемогу цього підприємця в закупівлях. Він також виступав посередником у передачі понад 1 млн грн неправомірної вигоди посадовим особам КО «Київзеленбуд».
Крім того, викрито ще одного підрядника, який погодився передати кошти за перемогу в тендерах.
Нагадаємо, раніше в межах кримінального провадження про створення злочинної організації, до якої входили посадовці КО «Київзеленбуд» та представники підрядних підприємств, було повідомлено про підозру 7 особам. Серед них — керівник комунального об’єднання, його перший заступник, заступник начальника управління та четверо підрядників.
Досудове розслідування триває.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
