П’ятьох учасників ОЗГ в Одесі засуджено за викрадення людини та вимагання $1 млн

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури п’ятеро учасників організованої злочинної групи визнані винними у незаконному позбавленні волі, викраденні людини та вимаганні коштів (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 189 КК України).

Суд призначив покарання у вигляді:

  • 10 років позбавлення волі для трьох учасників групи,
  • 8 років ув’язнення з конфіскацією майна — для ще двох фігурантів.

Прокурори довели, що у березні 2021 року злочинці викрали в Одесі місцевого мешканця — сина підприємців. Його насильно утримували, вимагаючи від родичів викуп у розмірі 1 млн доларів США.

Після викрадення потерпілого перевезли до Києва. У результаті спецоперації правоохоронців його вдалося звільнити, а злочинців — затримати.

Усі засуджені очікували вироку під вартою. Досудове розслідування проводили слідчі СВ ОРУП №1 ГУНП в Одеській області.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *