54 суддів притягнуто до дисциплінарної відповідальності протягом січня – травня 2025 року

Упродовж перших п’яти місяців 2025 року Дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя розглянули дисциплінарні справи та ухвалили 52 рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності 54 суддів.

За результатами розгляду були застосовані такі види дисциплінарних стягнень:

  • попередження – щодо 27 суддів;
  • догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця – щодо 8 суддів;
  • сувора догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців – щодо 3 суддів;
  • подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя – щодо 1 судді;
  • подання про звільнення з посади судді – щодо 15 суддів.

Вища рада правосуддя продовжує здійснювати свої повноваження у сфері дисциплінарної відповідальності суддів відповідно до Конституції та законів України.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *