Вища рада правосуддя звільнила у відставку двох суддів

12 серпня 2025 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами.

За результатами розгляду ВРП ухвалила рішення звільнити у відставку:

  • Іванченка Миколу Миколайовича — з посади судді Київського апеляційного суду;
  • Скрипченка Дмитра Миколайовича — з посади судді Томаківського районного суду Дніпропетровської області.

Рішення ухвалено у зв’язку з поданням суддями заяв про відставку.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *