БЕБ Львівщини викрило схему нелегального продажу електронних сигарет на 36 млн грн

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області спільно з СБУ та під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури оголосили підозри семи членам організованої групи, яка налагодила мережу з незаконного продажу електронних сигарет та рідин без марок акцизного податку.

За даними слідства, зловмисники зареєстрували юридичну особу та відкрили мережу магазинів у Львові, де реалізовували електронні сигарети, рідини та аксесуари.

Під час 11 обшуків у складських приміщеннях, торгових точках та за місцями проживання вилучено:

  • близько 100 000 ємностей з нікотином, гліцерином та ароматизаторами;
  • рідини для POD-систем;
  • комп’ютерну техніку, телефони, документи;
  • готівку в гривнях, доларах та євро на понад 1 млн грн.

Орієнтовна вартість вилученої продукції становить понад 36 млн грн.

Фігурантам інкримінують незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів (ч. 3 ст. 28 та ч. 1 ст. 204 КК України), що передбачає покарання у вигляді значних штрафів або позбавлення волі.

Джерело: Бюро економічної безпеки

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *