13 січня ВРП звільнила у відставку двох суддів

13 січня 2026 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами. За результатами розгляду ВРП ухвалила рішення про звільнення двох суддів у зв’язку з поданням ними заяв про відставку.

Кого звільнили у відставку

ВРП звільнила:

  • Михайла Гриціва з посади судді Верховного Суду
  • Ніну Самчишину з посади судді Миколаївського апеляційного суду

Підстава для звільнення

Підставою для ухвалених рішень стали подані суддями заяви про відставку.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *