Вища рада правосуддя звільнила у відставку вісьмох суддів

2 жовтня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення вісьмох суддів з посад за власним бажанням у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Про це повідомила пресслужба ВРП.

Хто саме звільнений

У відставку пішли:

  • Антоніна Ільяшук — суддя Роздільнянського районного суду Одеської області;
  • Василь Полосенко — суддя Київського апеляційного суду;
  • Алла Руденко — суддя Черкаського окружного адміністративного суду;
  • Вікторія Єрмоленко — суддя Новобаварського районного суду міста Харкова;
  • Олександр Третяк — суддя Білокуракинського районного суду Луганської області (відряджений до Миргородського міськрайонного суду Полтавської області);
  • Оксана Скрипник — суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпро (відряджена до Києво-Святошинського районного суду Київської області);
  • Ольга Жукова — суддя Олександрівського районного суду міста Запоріжжя;
  • Тетяна Пінтеліна — суддя Господарського суду Херсонської області (відряджена до Господарського суду Одеської області).

Контекст

Рішення ухвалено в межах розгляду матеріалів щодо звільнення суддів за загальними обставинами. ВРП нагадує, що відставка судді є однією з форм припинення його повноважень і відбувається виключно за власним бажанням.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *