Торгово-офісний центр Gulliver, розташований біля Палацу спорту у Києві, призупинив роботу на невизначений термін через конфлікт між новими власниками — державними банками «Ощадбанк» (80%) і «Укрексімбанк» (20%) — та попереднім управителем, компанією ТОВ «ТРИ О».

За офіційним повідомленням, обидва банки ухвалили рішення закрити комплекс із 22:00 30 жовтня 2025 року з міркувань безпеки.
У «Ощадбанку» заявили, що представники колишнього власника блокують доступ до технічних приміщень і документації, не передають ключові системи управління та навіть перевантажують енергомережу комплексу під час відключень світла, що створює ризики для відвідувачів і орендарів.
«Такі дії несуть загрозу безпечному функціонуванню комплексу, руйнують бізнес-процеси та завдають збитків державним банкам», — наголосили в пресслужбі банку.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
