Уряд відсторонив Германа Галущенка від посади міністра юстиції: обов’язки виконує Людмила Сугак

12 листопада на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів вирішив відсторонити Германа Галущенка від виконання обов’язків міністра юстиції. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За словами очільниці уряду, рішення ухвалено на тлі резонансного розслідування НАБУ щодо корупційних зловживань у НАЕК «Енергоатом».

Хто виконуватиме обов’язки

Тимчасово керувати міністерством буде заступниця міністра з питань європейської інтеграції Людмила Сугак.

Що відомо

  • дата рішення: 12 листопада (позачергове засідання уряду);
  • підстава: оприлюднені НАБУ матеріали у справі щодо «Енергоатому»;
  • статус: відсторонення діятиме до окремого рішення уряду; функціонування МЮ забезпечуватиме перший заступницький рівень керівництва.

Джерело: Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *