Нелегальні азартні ігри в Одесі: вісьмох адміністраторів судитимуть за матеріалами БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області завершили досудове розслідування щодо восьми осіб, які забезпечували роботу нелегальних гральних закладів в Одесі. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Як працювали підпільні зали

Слідство встановило, що діяльність гральних закладів координували кілька організаторів. Вони залучали до роботи молодь віком від 18 до 35 років, призначали їх адміністраторами та доручали прийом ставок, супровід клієнтів і проведення азартних ігор.

Нелегальні зали функціонували за кількома адресами в Одесі: на вулиці Академіка Філатова, Аеропортівській та проспекті Ярослава Мудрого. Доступ мали лише “перевірені” клієнти зі спеціальної бази. Адміністратори інформували їх про акції та бонуси, допомагали поповнювати рахунки, входити до ігрових систем і обирати вид азартної гри.

Обшуки, вилучене майно та арешт активів

Під час обшуків детективи БЕБ вилучили готівку, мобільні телефони, чорнову документацію та понад 5 тисяч одиниць комп’ютерної техніки.

Також виявлено чотири складські приміщення, де зберігалися технічне обладнання та меблі для облаштування нових залів. Орієнтовна загальна вартість вилученого майна становить понад 61 млн грн.

Для забезпечення можливої конфіскації та відшкодування завданих збитків на вилучене майно накладено арешт за рішенням суду.

Кваліфікація дій та подальші процесуальні кроки

Вісьмом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей, вчинена за попередньою змовою групою осіб). Матеріали кримінального провадження скеровано до суду для розгляду по суті.

Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління СБУ в Одеській області, процесуальне керівництво – прокурори Одеської обласної прокуратури.

Джерело: Бюро економічної безпеки

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки