Уряд готує рішення про запровадження доплат енергетикам, які працюють у ремонтно-відновлювальних бригадах енергетичних компаній. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Кого стосуватимуться доплати
За словами Свириденко, доплати передбачені для фахівців, які виїжджають на місця уражень у морозну погоду та відновлюють постачання тепла, електроенергії, води й газу.
Які доручення дала прем’єрка
Прем’єр-міністерка повідомила, що доручила Міністерству енергетики спільно з Міністерством фінансів підготувати та внести на розгляд Кабміну відповідне рішення.
Мотивація ініціативи
Свириденко наголосила, що держава має підтримувати людей, які відновлюють енергооб’єкти в короткі строки попри морози та обстріли, і подякувала енергетикам за роботу.
Джерело: Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
