Залізничники, які ліквідовують наслідки атак, отримуватимуть щомісячні доплати по 20 тис. грн

Працівники «Укрзалізниці», які залучені до ліквідації наслідків російських атак, до завершення опалювального сезону отримуватимуть додаткові виплати у розмірі 20 тисяч гривень щомісяця. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення, міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Кого стосується доплата

Йдеться про працівників, які безпосередньо беруть участь у відновленні інфраструктури та забезпеченні безпеки руху після обстрілів і атак. Ініціативу Мінрозвитку підтримав уряд.

Контекст рішень

За словами міністра, паралельно посилюється захист залізничної інфраструктури та пасажирських поїздів. Як приклад він навів випадок, коли безпілотник влучив поблизу пасажирського поїзда на Харківщині. Тоді залізничники оперативно зупинили потяг, відвели вагони у безпечне місце та організували евакуацію пасажирів.

Також повідомляється про обстріли залізничної інфраструктури на Сумщині, де під удар потрапили вагони та будівлі залізниці.

Джерело: Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки