Військовослужбовці за «Контрактом 18–24» можуть отримати обов’язкову відстрочку на 12 місяців

Міністр оборони Федоров повідомив, що для військовослужбовців, які проходять службу за програмою «Контракт 18–24», планують законодавчо закріпити обов’язкове право на відстрочку строком 12 місяців.

За словами міністра, голосування щодо цього питання очікується найближчим часом.

Джерело: Міністр оборони Михайло Федоров

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки