У січні КП «Київтеплоенерго» повідомило про виплату 44 млн грн працівникам, які залучені до відновлення теплопостачання та інших міських сервісів. Найбільшу частину коштів спрямували працівникам керуючих компаній, що цілодобово ліквідовують аварії на мережах.

Зокрема, транспортники сумарно отримали 8,3 млн грн, рятувальникам служби КАРС виплатили 870 тис. грн, а керуючі компанії — майже 30 млн грн премій.
Окремо зазначається, що в Києві запровадять виплату 50 тис. грн допомоги сім’ям працівників, які загинули під час виконання трудових обов’язків.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
