Ексзаступнику начальника Київської митниці повідомили про підозру у легалізації понад 2 млн доларів

НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому заступнику начальника Київської митниці у легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

Що встановило слідство

За даними слідства, під час служби в митних органах підозрюваний незаконно набув значні статки.

Щоб легалізувати ці кошти, у 2020–2021 роках він, за версією правоохоронців, вклав понад 2 млн доларів готівкою у будівництво ресторанно-готельного комплексу на території гірськолижного курорту «Буковель» у селі Поляниця Івано-Франківської області.

Що було після будівництва

Після завершення будівництва підозрюваний, як стверджує слідство, користувався цим активом та отримував прибуток від його діяльності.

Щоб приховати справжнього власника майна, комплекс оформили на близького родича.

Кваліфікація

Дії колишнього посадовця кваліфікували за ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України — легалізація майна, одержаного злочинним шляхом.

Джерело: НАБУ і САП

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *