Україна скасувала рекомендації утримуватися від поїздок до Угорщини

Міністерство закордонних справ України скасувало попередні рекомендації для громадян утримуватися від поїздок до Угорщини. Про це 13 квітня повідомив глава МЗС Андрій Сибіга. 

За словами міністра, рішення ухвалили у зв’язку із завершенням виборчої кампанії в Угорщині. У МЗС вважають, що після її завершення знизилися ризики провокацій, через які раніше й запроваджували такі застереження. 

Сибіга також зазначив, що кампанія в Угорщині супроводжувалася маніпуляціями щодо України, однак тепер ці ризики втратили гостроту. Крім того, він заявив про готовність України до нормалізації відносин з Угорщиною. 

Раніше МЗС рекомендувало українцям утриматися від поїздок до Угорщини на тлі підвищених ризиків і можливих провокацій під час виборчого періоду.  

Джерело: Глава МЗС Андрій Сибіга

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки