Українцям нагадали дедлайн використання коштів «Національного кешбеку»

Українцям необхідно використати накопичені кошти за програмою «Національний кешбек» до 30 червня 2026 року включно.

Про це нагадали в уряді.

Що буде з невикористаними коштами

Усі кошти, які залишаться на рахунках після 30 червня 2026 року, повернуться до державного бюджету.

Йдеться саме про вже накопичені суми в межах програми.

Чи продовжить працювати програма

Попри дедлайн для використання накопичених коштів, програма «Національний кешбек» не припиняє роботу.

Українці й надалі зможуть отримувати кешбек за купівлю товарів українського виробництва відповідно до умов програми.

Що таке «Національний кешбек»

Програма «Національний кешбек» передбачає повернення частини коштів за купівлю українських товарів.

Отримані гроші можна витрачати на визначені категорії товарів і послуг відповідно до правил програми.

Джерело: Кабінет Міністрів

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *