Уряд запроваджує доплати енергетикам ремонтно-відновлювальних бригад

Уряд готує рішення про запровадження доплат енергетикам, які працюють у ремонтно-відновлювальних бригадах енергетичних компаній. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Кого стосуватимуться доплати

За словами Свириденко, доплати передбачені для фахівців, які виїжджають на місця уражень у морозну погоду та відновлюють постачання тепла, електроенергії, води й газу.

Які доручення дала прем’єрка

Прем’єр-міністерка повідомила, що доручила Міністерству енергетики спільно з Міністерством фінансів підготувати та внести на розгляд Кабміну відповідне рішення.

Мотивація ініціативи

Свириденко наголосила, що держава має підтримувати людей, які відновлюють енергооб’єкти в короткі строки попри морози та обстріли, і подякувала енергетикам за роботу.

Джерело: Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки