32-річного мешканця Києва засуджено до 1 року і 1 місяця позбавлення волі за регулярне психологічне насильство над власною 53-річною матір’ю. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.

Чоловік постійно принижував і ображав жінку, вимагав у неї гроші та зловживав алкоголем. За висновками експертів, через стрес вона отримала психічний розлад.
Раніше він вже притягувався до відповідальності
- 12 разів штрафували за домашнє насильство;
- У 2022 році засуджений за зберігання наркотиків;
- Насильство скоювалось під час іспитового терміну.
Враховуючи його поведінку та попередні правопорушення, суд ухвалив рішення про реальне позбавлення волі.
Джерело: Київська міська прокуратура
