6 травня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення семи суддів у відставку відповідно до поданих ними заяв. Йдеться про суддів із різних регіонів України, які припинили здійснення правосуддя на підставі загальних обставин.

Звільнені судді:
- Лариса Чернявська — суддя Приморського районного суду міста Одеси;
- Євгеній Сидоров — суддя Шевченківського районного суду міста Києва;
- Михайло Войнаревич — суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області;
- Сергій Ушенко — суддя Донецького окружного адміністративного суду;
- Анатолій Іващенко — суддя Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області;
- Інна Павелко — суддя Фортечного районного суду міста Кропивницького;
- Інна Прінь — суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області (відряджена до Самарського районного суду міста Дніпра).
Додаткові рішення:
- Заяву Ігоря Паленника, судді Київського апеляційного суду, про звільнення у відставку залишено без розгляду.
- Розгляд заяви Світлани Смик, судді Печерського районного суду міста Києва, про звільнення у відставку — зупинено.
Рішення ухвалені під час засідання ВРП 6 травня 2025 року.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
