Корупційна схема: на Дніпропетровщині викрили групу, яка розкрадала кошти на відновлення інфраструктури

НАБУ та САП викрили організовану групу, яка в умовах воєнного стану заволоділа понад 129 млн грн, призначеними для відновлення критичної інфраструктури Дніпропетровської області. За даними слідства, у 2022-2023 роках учасники схеми організували перемогу підконтрольної компанії у тендері, уклавши договір із місцевим комунальним підприємством на реконструкцію водогону в Кам’янському районі.

Ключовим елементом угоди була закупівля трубної продукції. Однак компанія-переможець придбала труби за ринковою ціною через фірму-прокладку, після чого перепродала їх комунальному підприємству за втричі завищеною ціною. У результаті цих дій підприємство зазнало збитків на 129 млн грн. Отримані кошти учасники групи розподілили між собою.

Відомо, що бенефіціарним власником підконтрольного товариства був місцевий підприємець, який мав вплив на керівництво комунального підприємства. До того ж, він перебуває в розшуку ФБР за майнові злочини.

Наразі розслідування триває. Учасникам схеми повідомлено про підозру в рамках кримінального провадження.

Джерело: Національне антикорупційне бюро України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *