У Києві розпочнеться судовий розгляд справи проти 63-річного лікаря-невропатолога, який працював у складі Військово-лікарської комісії (ВЛК). За результатами досудового розслідування, його звинувачують у підробці діагнозів для військовозобов’язаних. Згідно з отриманими даними, лікар за суму в $2 000 обіцяв призовнику оформити висновок, згідно з яким військовозобов’язаний міг би служити лише у тиловому забезпеченні, що дозволяло уникнути служби в зоні бойових дій.

Слідчі встановили, що дані дії мали на меті незаконне збагачення, а також порушували принципи об’єктивності та чесності в діяльності ВЛК. На підставі зібраних доказів прокурор оголосив підозру, а обвинувальний акт вже направлено до суду.
Наразі підозрюваного утримують під вартою, і йому загрожує покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також заборона займати певні посади чи здійснювати діяльність протягом до трьох років.
Джерело: Національна поліція
