Вища рада правосуддя оприлюднила дані щодо результатів розгляду дисциплінарних справ за перші сім місяців 2025 року.
Дисциплінарні палати ухвалили 71 рішення про притягнення до відповідальності 73 суддів.

Застосовані дисциплінарні стягнення
- Попередження — щодо 36 суддів.
- Догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця — щодо 10 суддів.
- Сувора догана з позбавленням права на отримання доплат протягом трьох місяців — щодо 4 суддів.
- Подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя — щодо 1 судді.
- Подання про звільнення з посади — щодо 22 суддів.
Таким чином, за вказаний період понад 70 суддів отримали різні види стягнень, включаючи найсуворіші заходи у вигляді подання на звільнення.
Джерело: Вища рада правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
