73 судді притягнуті до дисциплінарної відповідальності за січень–липень 2025 року

Вища рада правосуддя оприлюднила дані щодо результатів розгляду дисциплінарних справ за перші сім місяців 2025 року.
Дисциплінарні палати ухвалили 71 рішення про притягнення до відповідальності 73 суддів.

Застосовані дисциплінарні стягнення

  • Попередження — щодо 36 суддів.
  • Догана з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця — щодо 10 суддів.
  • Сувора догана з позбавленням права на отримання доплат протягом трьох місяців — щодо 4 суддів.
  • Подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя — щодо 1 судді.
  • Подання про звільнення з посади — щодо 22 суддів.

Таким чином, за вказаний період понад 70 суддів отримали різні види стягнень, включаючи найсуворіші заходи у вигляді подання на звільнення.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *