Управління капітального будівництва Шосткинської міської ради (Сумська область) уклало дві угоди на закупівлю блочно-модульних газових котелень загальною вартістю 255,57 млн грн. Закупівлю провели за результатами тендеру 23 січня.

За умовами контрактів, виробники мають поставити до Шостки шість котелень до 30 серпня 2026 року. Обладнання повинне бути виготовлене не раніше 2025 року.
Найбільший договір уклали з ТДВ «Броварський завод котельного устаткування “Арденз”» на 156,12 млн грн. Підприємство має поставити три котельні потужністю 8 МВт, орієнтовно по 52,04 млн грн за одиницю. Ще 99,45 млн грн отримає ТОВ «Атонмаш» за три котельні: дві потужністю 6 МВт і одну — 4 МВт.
Аналогічні котельні в інших закупівлях наприкінці 2025 року коштували дешевше, а зростання цін може бути пов’язане з підвищеним попитом на енергообладнання після атак РФ по енергосистемі під час морозів.
Джередо: «Наші гроші»
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
